Şan Dersi İzmir Mavişehir

Şan Dersi İzmir Mavişehir

Uygulamalı ve Teorik Deluxe Şan Dersi İzmir

Şan Dersi İzmir, size öğrenme garantili bir şan eğitimi vaadediyor, şan eğitimi sonrasında da sizi dinleyenlerin şaşıracağı bir ses eğitim programı hazırlıyor!

Şan denildiğinde çoğu insanın aklına ‘ün’ ve ‘şöhret’ kavramları gelse de, aslında şan, bu anlamlara gelmez. Şan; genel anlamı itibariyle, ses tellerinin eğitilerek bilinçli kullanılmasını amaçlayan ses ve nefes egzersizlerini içeren bir alandır. Biz de güzel şarkılar söylemek istiyorsak, sesimizin doğru eğitilip, ses ve nefesin nasıl kullanılması gerektiğini öğrenmemiz gerekir.  İşte tam bu noktada da İzmir şan kursu devreye giriyor. Şan kursunda sadece güzel şarkılar söylemeyi değil, bununla beraber ses ve nefes tekniklerini doğru kullanmayı da öğreniriz.

İzmir’de şan hocası arıyorsunuz, şan dersi ne demek tam olarak merak ediyorsunuz, hatta belki de online şan dersi videolarıyla öğrenmek istiyorsunuz, şan dersi ücretlerini de merak ediyorsunuz, ücretsiz şan dersi denemelerimize gelerek aklınızdaki tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Şan dersi için mesafeleri dert etmeyin, ister Alsancak’tan, ister Bornova’dan ya da Buca’dan nereden isterseniz kalkıp gelin ve kaliteli eğitimin farkını görün!

İzmir’de özel şan dersi almak istiyorsanız, şan dersi İzmir gibi aramalarla, İzmir’de şan eğitimi alabileceğiniz bir yer arıyorsanız bize whatsapp üzerinden ulaşabilir veya arayabilirsiniz.


+ Şan dersi aldıktan ne kadar süre sonra güzel şarkı söyleyebilirim?
+ Herkes şan dersi almaya uygun mudur? Her şan dersi alan güzel şarkı söyleyebilir mi?
+ Şan dersi almak için yaşım geçti mi? Şan dersi almaya uygun muyum?
+ Şan derslerinin ücretleri neler, şan dersi ücretinin ödemelerini nasıl gerçekleştiriyoruz?

Şan dersi izmir sorularınızı cevaplıyor! Şan dersiyle ilgili yukarıdaki gibi aklınızı kurcalayan soruların cevaplarını ücretsiz deneme dersimizde bulabilirsiniz. Ücretsiz deneme dersi için bizi arayabilirsiniz!


Ayrıca kardeş sanat merkezimizin sitesinde yer alan, kurslarla ilgili çok detaylı bu yazıyı da kesinlikle okumalısınız;
Kursa başlamadan önce bilmeniz gereken her şey!


Şan Eğitimi İzmir Karşıyaka olarak ses eğitimi konusunda en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Şan derslerimizin fiyatlarıyla ilgili bilgiyi telefonla alabilir veya sitemizdeki İzmir ses eğitimi ya da İzmir şan dersi olarak sunduğumuz ücretsiz deneme dersi imkanından da yararlanabilirsiniz.

İzmir’de Şan Dersi Almadan Önce Bilinmesi Gerekenler

 • Sesinizi doğru kullanmak, doğru nefes alıp, doğru tekniklerle şarkı söylemek için ve bu tekniklerin sizde en doğru şekilde yer etmesi için gerekli çalışmaları, profesyonel şan eğitmenlerimizle gerçekleştirmekteyiz.
 • Şan dersi sadece şarkı söylemek isteyenler için değil, sesini aktif olarak kullanan herkes için gereklidir. Sahne sanatları sergileyen kişilerin yanı sıra iş hayatında sesini daha güçlü kullanmak, sesini kullanırken yorulmak istemeyenler de şan dersini, ses eğitimi tercih etmektedirler. Örneğin öğretmenler sınıfa hitap ederken bazen seslerini çok yükseltip ses kısılmasından şikayet etmektedirler, şan eğitimi sayesinde yine güçlü bir sesle hitap edip ses kısılmasının önüne geçilebilir. Yani “ben şarkıcı olmayacağım ki, ben operacı olmayacağım ki şan dersi ne işime yarasın” gibi bir durum söz konusu değildir, daha sağlıklı bir yaşam için de şan dersi gereklidir.
 • Şan dersi almak sesimizi doğru kullanmanın yanı sıra, diyaframımızı kullanmayı, nefesimizi kullanmayı öğretir, günlük hayatın stresini azaltır, rahatlatır, kaygı bozukluğuna iyi gelir ve depresyon tedavisinde bile kullanılmaktadır.
 • Şan dersine gelecek olan öğrenci dersten önce pozitif düşünmeli, zaman zaman sportif hareketler yapmalı, dersten hemen önce mide asit salgılamasın diye bir şeyler yememelidir, yedikten belli bir süre sonra şan dersine girilmelidir.
 • Şan dersleri sırasında öncelikle doğru nefes almaya yönelik çalışmalar yapıldıktan sonra ses egzersizlerine geçilir, doğru nefes alışkanlık haline geldikten sonra ilerleyiş kolaylaşacaktır. Egzersizlerin türü her eğitmende farklılık gösterebilir ve yapılacak ses çalışmaları da kişinin ses aralığına göre farklılık gösterecektir.
 • Nefes egzersizleri en başta kısa süreli olarak baş dönmesine sebep olabilir fakat bu geçici bir şeydir.
 • Şan eğitimi almak için sesinizin güzel olmasına gerek yoktur, güzel göreceli bir kavramdır, şan dersi sesinizi doğru kullanmanızı öğretir ve şan eğitimi sonunda güçlü ve kontrol edebildiğiniz etkileyici bir ses sahip olursunuz.
 • Ben daha önce hiç şarkı söylemedim şan dersi almak benim için daha zor diye düşünmeyin, şarkı söyleyen kişilerin teknikleri oturmuş olacağı için daha önce çok şarkı söylemeyen birinin şan eğitimi alıp doğru tekniğini oturtması daha kolay olacaktır.
 • Şan dersi süreklilik gerektiren bir eğitimdir, sürekli ara vermek başarıyı geciktirecektir, bu sebeple şan dersi için vakit ayırmalısınız.
 • Ses teli üzerinde meydana gelen katar problemi, nodül problemi gibi şeyler şan dersi sayesinde çözülebilir.
 • Şan eğitimi özgüveni arttırır.

  Daha Güzel Şarkı Söylemeyi Öğrenmek İsteyenler İçin; Şan Dersi İzmir Karşıyaka Mavişehir

  şan-dersi-izmir-mavişehirŞan eğitimleri kadın ve erkeklerde ayrı ayrı olmak üzere üç bölüme ayrılmaktadır. Kadınlarda bu alanlar; soprano, mezzosoprano, alto; erkeklerde ise tenor, bariton, bas olarak kategorize edilir. Tabi bunları tek başınıza öğrenebilmeniz pek mümkün değildir. Şan eğitimi, bir uzmanın eşliğinde olup, doğru ses verme, sesin artikülasyonu gibi eylemlerin doğru yapılıp yapılmadığı bu alanda, şan kursunda, eğitimli bir hocanın eşliğinde olmalıdır.

  Siz de kendi doğal enstrümanınızın farkına varıp, nefesinizi doğru kullanıp, güzel şarkılar söyleyebilmek istiyorsanız, 365 sanat bünyesinde bulunan şan kursunda sizleri de görmek isteriz. Her enstrümanın doğru çalım tekniği olduğu gibi, kendi sesimizi kullanabilmenin de bir tekniği vardır. Bu teknikleri bünyemizde yer alan şan kursunda uzman eğitmenler eşliğinde sizlere vermekteyiz. Diyafram nefesi kontrolü, ses kontrolü, ağız şekilleri gibi derslerin bulunduğu şan kursunda sizler de, kendi doğal enstrümanınızın farkına varabilir,sesinizi daha etkili bir biçimde kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Özel şan dersi İzmir eğitimi zorlu bir süreç mi?
  Şan eğitimi aslında akılda yer edinenin tersi olarak eğlenceli ve aktif bir süreçtir. Egzerisizlerine çalışan kişilerin şan eğitimi alırken zorlanması mümkün değildir. Sizde kişisel programınızın oluşturulmasıyla şan derslerinde hızlıca ilerleyebilirsiniz.


  Şan dersi İzmir Karşıyaka’da nasıl bir ilerleyiş mevcut?
  365 Sanat olarak bütün şan eğitimi alan öğrencilerimize algılarına özel olarak kişisel çalışma programı oluşturuyor ve bu sayede eksik kalan noktaları bularak hedefi tam olarak yakalıyoruz. Ses ve nefes egzersizleriyle başlayan sürecimiz, beden hareketleriyle ilerliyor ve aynı zamanda diksiyon çalışmalarıyla da bütünlük sağlıyor. Bu sayede sizde rahatlıkla güzel ve doğru bir ifadeyle şarkı söyleme işlemini tamamlamış oluyorsunuz.


  Şan dersi ücretleri ne kadar?
  Birebir, grup, evde ders şeklindeki ders işleyişlerimizin ücretlendirmeleri farklı değerlendirilmektedir. Sizde şan eğitimi fiyatları İzmir hakkında netlik kazanmış bir bilgi almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca şan dersi fiyatları olarak İzmir’in en uygun ücretini sunmaktayız.


  Şan eğitimi ne kadar sürüyor?
  Sesinizi eğitmeniz ve farklılıkları gözlemlemeniz bu alanda ortalama olarak iki ya da üç ay gibi bir süre içerisinde oluyor. Sizde sesinizdeki ve yorumlamanızdaki değişimi gözlerinizle göreceksiniz!


  Şarkı Söylemek İsteyenler İçin “Şan Dersi İzmir

  Şan dersi alan herkes, ses eğitiminden sonra güzel şarkı söyleyebilir mi?
  Şan dersinde size sesinizi doğru kullanmak öğretilir, güzel ses göreceli bir kavramdır, fakat doğru ses kavramı herkes için aynıdır, şan dersinden sonra, sesinizi doğru eğittikten sonra şarkı söylerken kendinizi dinletecek hale gelebilirsiniz.


  Şan dersi almak için nota bilgisi gerekiyor mu, ses eğitimine kayıt için ne gerekiyor?
  Şan dersi alabilmek için nota bilgisine sahip olmanız gerekmiyor, ses eğitimimize kayıt için her hangi bir ön koşul aranmıyor, tek yapmanız gereken 365 Sanat’a gelip formumuzu doldurmanız ve kayıt yaptırmanız.


  Şan dersinde ne öğreneceğim?
  Şan derslerinde sesinizi doğru kullanmayı, doğru nefes almayı öğrenceksiniz. Ses ve nefes egzersizleri ile gerçekleşecek şan derslerinde talep ederseniz sahne deneyimleri de aktarılacaktır. şan-dersiSesinizi doğru kullanmayı öğrenmeniz sadece şarkı söylerken değil günlük hayatınızda da işinize yarayacaktır.


  Şan derslerinin ücretleri ne kadar?
  Şan derslerinin ücretlerini öğrenmek için bize telefon yoluyla ulaşabilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz.


  Şan dersine ne zaman başlayabilirim?
  Şan derslerimiz bireysel dersler olduğu için istediğiniz zaman ses eğitimi almaya başlayabilirsiniz. Ses eğitimlerimiz yıl içinde sürekli olarak devam etmektedir.Derslerimiz birebir özel olarak gerçekleşmektedir.Ders gün ve saatlerini sizin ve 365 Sanat’ın uygun olduğu ortak gün ve saatlere göre ayarlamaktayız.

Paylaş

365 Sanat | Yorumlar