Saksafon Kursu İzmir Mavişehir

Saksafon Kursu İzmir Mavişehir

Uygulamalı ve Teorik Deluxe Saksafon Kursu İzmir

Bazen yağmurlu bir sonbahar gününde, bazen puslu bir kış akşamında, bazen de güneş kızıl ışıklarını suyla dans ettirirken kulağımıza çarpan bir melodide kendini gösterir saksafonun melankolik nağmeleri. Kim istemez ki bu olağanüstü müzik aletinden çıkan notaların sahibi olmak? İşte 365 Sanat bünyesinde başlayan saksafon kursları sayesinde belki de insanların kalbine ulaşmanın en tatlı ve etkili yolunu bulabileceksiniz.

İzmir’de Saksafon Kursu arayanlara profesyonel eğitmenlerden saksafon dersleri!


saksafon-kursu-izmir-mavişehir

Jazz Müzik Severlerin Tercihi; Saksafon Kursu İzmir Karşıyaka Mavişehir

Alacağınız saksafon kursu, üflemeli çalgılar arasında popüler bir yeri olan bu müzik aletini daha yakından tanımanızı sağlayacak ve ister pop, ister Caz isterse Türk Müziğinin değişik alanlarında keşifler yapmanıza olanak tanıyacaktır.365 Sanat’ın deneyimli müzik öğretmenleri sizlerin bu eşsiz deneyimi keşfetmeniz için beklemektedirler. Başlayacağınız temel eğitimden sonra bir sonraki aşamaya doğru ilerleyecek ve kendi istekleriniz doğrultusunda çalışmalarınıza yön verebileceksiniz. Saksafon kursu sizlere müzikten daha fazla zevk almanızı sağlayacak ve müzikal kalitenizi üst sıralara taşıyacaktır. Kişisel ve duygusal gelişime katkısı olan saksafon kursu sosyal hayatta eksikliğinizi duyabileceğiniz bazı psikolojik ve duygusal süreçlerde de olgunlaşmanızı sağlayacak güzel bir yoldur. Kültürel anlamda paylaşımlarda bulunabileceğiniz bir kurs olan saksafon kursu; üzerine toplantılar, müzikli sohbetler düzenleyebileceğiniz ve hatta kendi müzik grubunuzu kurabileceğiniz bir etkinliktir.

365 Sanat, müfredatındaki saksafon kursuyla,Türkiye’de sanata ve sanatın gelişimine katkıda bulunarak, Türk insanına ve Türk sanatına renklilik kazandırmayı hedeflemektedir.


Saksafon çok zor bir müzik aleti diyorlar, doğru mu?
Hayır, her müzik aleti gibi saksafon öğrenmekte sadece doğru bir çalışma gerektiriyor. Eğer ki siz de çalışmalarınızı bir rutine oturtur ve bu programa uyarsanız sizde kısa süre içerisinde saksafonda istediğiniz aşamaya gelebilirsiniz.


Her gün egzersiz yapabilmem için saksafon satın almam lazım ama saksafon fiyatları nasıl?
Genel olarak fiyatlar incelendiğinde saksafonun diğer müzik aletlerine oranla biraz daha yüksek fiyatlı olduğu gözlemlenmektedir. Ancak bu fiyatları düşürmek adına ikinci el temiz bir saksafon bakmanız daha yerinde bir davranış olacaktır. Saksafonla ilgili marka model bilgisi ve satın alacağınız yerler hakkında bize ulaşım sağlayabilirsiniz.


İzmir’de saksafon dersine katılmak istiyorum ama saksafon kursu fiyatları ne kadar?
Saksafon eğitimlerimizin fiyatı alacağınız ders saati sayısına ve dönemine göre değişiklik gösterebilmektedir. Net bir bilgiye ulaşmak ve güncel fiyatlarımızdan haberdar olmak için bize mail, telefon, whatsapp gibi yollardan ulaşabilirsiniz.


Sanat merkeziniz nerede yer alıyor?
Sanat merkezimiz Karşıyaka’da bulunmaktadır. Yani Bostanlı, Atakent, Mavişehir gibi bölgelerden çok kolay şekilde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Ancak metro, vapur, otobüs gibi yollarla Bornova, Alsancak, Buca, Gaziemir, Balçova gibi yerlerden de kolayca ulaşabilirsiniz.


Jazz ve Latin Müziğin Sesi “Saksafon Kursu İzmir

Saksafon çalmak zor mu?
Saksafon çalması zor sanılır fakat aksine saksafon çalmak, bir çok müzik aletini çalmaktan çok daha kolaydır, tabi bu süreçte öğrencinin çalışması ve saksafon öğretmeninin de izlediği yöntem çok önemlidir.


Hangi saksafon türüyle başlamam gerek; alto saksafon mu tenor saksafon mu?
İki saksafonunun da tınısı birbirinden farklıdır, bu sizin nasıl bir tınıdan hoşlandığınızla ilgilidir, size önerimiz iki saksafon türünün de sesini internetten dinleyip hangisini daha çok beğendiğinize karar vermeniz, veya bunu yapmak yerine saksafon kursumuza gelip, iki saksafon türünün de sesini saksafon öğretmenimizden dinleyip karar verebilirsiniz.


Saksafonla ne kadar sürede şarkı çalışmaları yapmaya başlayabilirim?saksafon-kursu-izmir
Saksafonla şarkı çalışmaları yapmanız çok uzun zamanınızı almayacaktır, hemen hemen 6. dersten itibaren şarkı çalışmalarına başlayabilirsiniz. Çalmak istediğiniz tarzı kendiniz belirleyebilirsiniz, jazz, latin, pop, rock hatta türk sanat müziği çalmak sizin elinizde, siz istediğiniz tarzı belirlediğinizde öğretmenlerimiz sizi bu doğrultuda çalıştırıyorlar.


Saksafon kursu fiyatları ne kadar?
Saksafon ders fiyatlarımızı öğrenmek için telefonla bilgi alabilirsiniz. Ayrıca sitemizdeki saksafon kursu fiyatları bölümü de ziyaret edebilirsiniz.


Saksafon satın alma sürecinde yardımcı oluyor musunuz?
Evet, saksafon satın alma sürecinde, alto saksafon mu, tenor saksafon mu belirlenmesinde ve daha sonra da sizin belirlediğiniz fiyat aralığına göre en uygun saksafonun temin edilmesi konusunda size saksafon eğitmenlerimiz yardımcı oluyor ve deneyimleri doğrultusunda en doğru tercihi yapmanızı sağlıyor.


Saksafon kursuna ne zaman kayıt yaptırabilirim?
Saksafon kursuna istediğiniz zaman başlayabilirsiniz, saksafon derslerine kayıtlar sürekli olarak devam etmektedir.

 

Paylaş

365 Sanat | Yorumlar