Keman Kursu İzmir Mavişehir

Keman Kursu İzmir Mavişehir

Teorik ve Uygulamalı Deluxe Keman Kursu İzmir

Kendi küçük ama güzelliği ve sesi büyük bir müzik aleti çalmak istiyorsanız keman tam size göre. İsterseniz özel keman dersleri, isterseniz sınıf keman derslerine katılarak en kısa sürede siz de keman çalmayı öğrenebilirsiniz.

Kendinize en uygun keman kursu programını hazırlatmak için keman kursuna başlamadan önce ücretsiz deneme dersimize gelebilirsiniz. Keman kursu İzmir şeklinde arama yaparak sayfamıza ulaştıysanız belirtmek isteriz ki kursumuz İzmir Karşıyaka Mavişehir’de yer almaktadır ve kolay bir ulaşıma sahiptir. İzmir’in diğer semtlerinden Alsancak’tan, Bornova’dan ya da Buca’dan da keman kursumuza ulaşabilirsiniz. Keman derslerimizde “öğrenme garantisi” verilmektedir, bu garantiyi verebilmemizin sebebi kişiye özel keman ders programı hazırlamamızdır fakat öğrencinin çalışmasıyla da doğru orantılıdır.

Keman Kursu İzmir yazımızda, keman eğitimine dair tüm konulara açıklık getirdik, iyi bir keman eğitimi almak için lütfen yazıyı sonuna kadar okuyunuz.


+ Keman dersi aldığım takdirde ne kadar zamanda istediğim seviyede keman çalabilirim?
+ İzmir’de keman kursuna başlamak istiyorum fakat ya keman çalmayı beceremezsem, keman dersi almaya uygun muyum?
+ Keman kursu fiyatları ne kadar?
+ İzmir’de düzgün bir keman almam için ne kadar bütçe ayırmalıyım?
+ Keman kursu almak için uygun yaşta mıyım?

Keman kursu İzmir aklınızdaki tüm soruları cevaplıyor! Bu gibi soruların cevaplarını ücretsiz deneme keman derslerimizde bulabilirsiniz, bunun için tek yapmanız gereken randevu almak.


Ayrıca en temel bazı konuların cevaplarını da kardeş sanat merkezimizin sitesidenki aşağıdaki yazıda bulabilirsiniz;
Kurs almaya başlamadan önce bilmeniz gereken herşey.


keman-kursu-izmir-mavişehir

Keman, dört telli, viyolin ailesinin en küçüğü olan yaylı, telli bir çalgıdır. Arşenin tellerine dokunmasıyla tınısını duyuran bu enstrüman ilk olarak 14. yy’da Kuzey İtalya’da ortaya çıkmıştır. Bu mucizevî enstrümanın hikâyesine 365 Sanat Keman Kursu ekibi olarak sizleri de dâhil etmekten mutluluk duyarız.  Profesyonel eğitmenlerimiz sayesinde kemana daha hâkim konuma gelip,alacağınız eğitim ile enstrümanınızla birlikte nice keyifli vakitler geçirebilir,öğrendiklerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Keman Kursu İzmir aramalarının başta gelen tercihlerinden biri olan 365 Sanat’ta ücretsiz keman deneme derslerine davetlisiniz! Keman Kursu İzmir Karşıyaka olarak, keman fiyatları, keman kursu fiyatları konusunda da bilgilendirme yaparak sizlere yardımcı olmaktayız.

İzmir’de keman kursu fiyatları bölgeden bölgeye değişiklik göstermektedir. 365 Sanat keman kursu fiyatlarıyla ilgili bilgi için sitemizi ziyaret edebilir veya whatsapp yoluyla bize ulaşabilirsiniz.


Keman kursuna gelirken yanınızda keman getirmeniz gerekmez, hemen bir keman satın almak zorunda da değilsiniz!
Keman çalmayı öğrenme süresi kişiden kişiye değişiklik gösterse de 3 – 6 ay arası süreside temel eğitimi alarak sevdiğiniz şarkıları çalabilirsiniz.
Kalıplaşmış, basma kalıp eski kafalı eğitimler yerine uygulamaya, pratiğe dayalı modern eğitimler verilmektedir.
Her seviyeye uygun ayrı program sunulmaktadır ( Keman kursu programımız yazımızın en sonunda yer almaktadır, detaylara yazımızın sonunda ulaşabilir ve keman eğitimi içeriğimize ulaşabilirsiniz )


İzmir Karşıyaka Mavişehir Keman Dersiyle Keman Çalmayı Kısa Sürede Öğrenebilirsiniz | 365 Sanat

Teorik müzik bilgisinin yanı sıra uygulamalı keman eğitimi ile kemanınızı hayatınızın bir parçası haline getirip,düzenli çalışmalarınız sonucu tutkuyla müziğinizi yapabilirsiniz. Bu noktada 365 Sanatın size sunduğu güven ve müzik dolu ortamı sizin ve eğitmenlerimizin ortak, uygun gün ve saatlerinizde kullanabilir, dilediğinizce vakit geçirebilir,kendinizi sürekli bir sonraki seviyeye hazırlayabilirsiniz.

Keman kursuna küçük yaşlarda başlanabileceği gibi bir yaş sınırlaması da yoktur. Yaşınız kaç olursa olsun, olduğunuz yerden başlayabilirsiniz,unutmayın ki ilerleme sağlamak disiplinli çalışmak ve o işi gerçekten istemeniz yeterli ve gereklidir! Durmayın, alın kemanınızı 365 Sanat Keman Kursu’nun kapılarını bir an önce aralayın. Henüz bir keman edinmediyseniz de endişelenmeyin. Seviyenize,bütçenize en uygun müzik aletlerinin seçimi konusunda anlaşmalı olduğumuz müzik marketler ve yılların getirdiği tecrübelerimizi severek sizinle paylaşacağız.

Eğitmenlerimiz sayesinde kemana olan ilginizin gün ve gün artması ve motivasyonunuzun üst düzeyde kalmasıyla enstrümanınızı kolaylıkla ve akıcı bir şekilde öğreneceksiniz. Her öğrencinin ve enstrümanın doğasına uygun eğitim veren anlayışımız sayesinde müzik sizin hayatınızın en derinlerine işleyecek ve kemanınızın perdesiz tellerine keyifle dokunacaksınız. Sizleri bir an önce aramızda görmekten memnun olacağız. Haydi, 365 Sanat Keman Kursu yeteneklerini bekliyor.

Keman kursumuzda hem Türk Müziği hem de Batı Müziği alanında eğitim verilmektedir. Keman eğitmenlerimiz iki tarzda da profesyonelce eğitim vermektedirler.

Ücretsiz keman kursu denemeniz var mı? Varsa katılmak için ne yapabilirim?
Sanat merkezimiz tarafından ücretsiz keman kursu demene imkanı sunulmaktadır. Katılmak için sadece bizimle iletişime geçmeniz ve müsaitlik durumunuzu bildirmeniz yeterli olacaktır. Bizde eğitmenlerimizle haberleşerek bu doğrultuda derslerinizi oluşturacağız.


Keman fiyatları çok pahalı mı?
Keman fiyatları ortalama olarak 100 dolar civarında değişiklik göstermektedir. Tabii ki bu fiyatlandırma ortalama bir başlangıç kemanı için geçerlidir. Ancak bu fiyat aralığını 200 – 300 dolar aralığına çıkarabilirseniz sizi daha uzun süre idare edecek güzel bir keman satın alabilirsiniz.


keman-kursuKeman Kursu Program İçeriği

Keman kursuna geldiğiniz zaman kemanı A’dan Z’ye tanıyacak, kemana hakim olacak ve kemanla sevdiğiniz tüm şarkıları çalabileceksiniz. Keman öğretmenlerimiz kurs süresince size özel bir keman ders programı hazırlayarak en kısa sürede başarıya ulaşmanızı sağlayacaklardır. Keman kursu programlarımız çok detaylıdır fakat ana başlıklar olarak en kısa haliyle aşağıdaki program izlenmektedir.

Kemanın tanıtılması, bölümleri
Keman aksesuarlarının tanıtılması
Temel müzik teorisi
Keman tutuşu
Kemanda yay tutuşu ve yay çekişi
Kemanda parmak güçlendirme egzersizleri
Kemanda gam çalışmaları
Müzikal terimlerin çalışılması
Seviyeye göre etüd çalışmaları
Seviyeye göre şarkı çalışmaları
Keman tekniklerinin öğrenimi


Ucuz keman satın almamıza yardımcı oluyor musunuz?
Keman kursu eğitmenlerimizden bu konuyla ilgili ayrıntılı teknik desteği ücretsiz olarak sağlayabilirsiniz. Ayrıca müzik aleti ihtiyaçlarınızda da hesaplı şekilde enstrüman edinmenize yardımcı oluyoruz.


Keman kursu İzmir Bornova’da da faaliyet gösteriyor mu?
Kurslarımıza yalnız Mavişehir, Atakent ve Bostanlı’dan değil Bornova’dan da katılım gösteren bir çok öğrencimiz bulunmaktadır. Sizde telefonla bize ulaşım hakkında gerekli bilgileri alabilir ve eğlenceli derslerimize katılabilirsiniz, size de aramızda görmekten mutluluk duyarız.


Keman Öğrenmek İsteyenler İçin “Keman Kursu İzmir

Keman çalmayı öğrenebilmek için ne kadar süre keman dersine devam etmeliyim?
Keman çalmayı öğrenme süresi beklentilerinize göre değişen bir süreçtir, bazıları için keman öğrenme süreci 6 ayda tamamlanırken bazı keman öğrencileri için bu süre 2. yılda da devam etmektedir. Kemanda hangi seviyeye gelmek istediğiniz ve neler öğrenmek istediğiniz çok önemlidir. Ayrıca bazı öğrenciler  bir süre sonra keman çalışmalarını kendileri sürdürmeye karar verirler fakat hangi enstrüman olursa olsun,öğrenilmesi gereken onlarca teknik olduğu için bir keman eğitmeni kontrolünde,etüt ve egzersizlerinizi günü gününe metronom çalışmak,ilerlemek çok daha sağlıklı ve başarı garantili olacaktır.


Keman çalmayı öğrenmek için aylarca keman yayı çalışması mı yapmam gerekiyor?
Keman çalmayı öğrenmek için aylarca olmasa da belli bir süre özellikle kemanda yay çalışması üzerinde yoğunlaşmanız gerekiyor çünkü keman eğitiminde öncelikle yay hakimiyetini sağlamanız gerekiyor fakat bu süreç aylarca sürmüyor, kısa sürede şarkı çalışmalarına geçebiliyorsunuz.


Keman kursu ücretleri ne kadar?
Keman derslerinin fiyatlarını öğrenmek için keman kursumuzu arayabilir veya İzmir’de keman kursu fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Keman kursuna başlamak için aranan ön koşullar nelerdir?
Keman kursuna başlamak için aranan ön koşul temel düzeyde bir işitmeye sahip olmak ve de en önemlisi keman çalmak için istekli olmaktır. Eğer keman çalma konusunda istekliyseniz çok daha kısa sürede ve çok daha zevk alarak keman çalmayı öğrenebilirsiniz. Ayrıca keman kursuna başlamak için yaşınız da engel değildir, yetişkinlerde kemana başlamak için yaş sınır yoktur, çocuklarda ise öncelikle öğrenciyi keman öğretmeninin görüp veliye bilgi vermesi gerekmektedir.


Keman satın almak için keman kursunuzdan destek alabilir miyiz?
Keman satın alma konusunda keman kursumuz destek vermekte ve keman satışları da yapmaktadır. Sizin bütçenize ve beklentilerinize en uygun kemanı seçmeniz konusunda yardımcı oluyoruz.


Keman kursları ne zaman oluyor, ne zaman keman kursuna kayıt yaptırabiliriz.
Keman kursumuz yılın her günü açıktır ve yılın her günü aralıksız olarak keman derslerimiz devam etmektedir, özel keman derslerimize istediğiniz zaman kayıt yaptırabilirsiniz,ders gün ve saatleri ise sizin ve 365 Sanat’ın ortak ve uygun gün,saatlerinde yapılmaktadır.Sınıf keman dersleri ise belli dönemlerde açılmaktadır, sınıf keman derslerine kayıt yaptırmak için keman kursu İzmir’ e gelip öncelikle ön kayıt yaptırmalısınız.


Keman ders ücretlerini merak ediyorsanız, keman kursu İzmir Karşıyaka diye aratıyor, Bornova‘dan da, Gaziemir‘den de, Balçova‘dan da, Buca‘dan da kursumuza rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


Keman öğretmenlerimizden keman çalmaya başlayacaklara tavsiyeler

– Sabırlı olun, azimli olun, başarmanın yarısı inanmaktır.
– Düzgün yay çekmeye önem verin, düzenli çalışın, vakit harcayın.
– Metronomla çalışın.
– Kolaydan başlayıp zora gidin, şarkı çalışmalarını ona göre yapın!
– 1. pozisyondaki çalışmalarınızı eksiksiz yapın
– Düzenli çalışın, ara vermeden pratik yapın.
– Kendinize güvenin.


Keman dersiyle ilgili en çok sorulan soruların cevaplarını videolu olarak izlemek isterseniz kardeş sanat merkezimizin keman videolarına aşağıdaki adresten tıklayarak ulaşabilirsiniz;

Keman Kursu İzmir

Paylaş

365 Sanat | Yorumlar