Elektro Gitar Kursu İzmir Mavişehir

Elektro Gitar Kursu İzmir Mavişehir

Elektro gitar çalmak zor mu?
Elektro gitar çalmak aslında düşünüldüğü kadar zahmetli bir aktivite değildir. Hatta neredeyse kolay olarak adlandırılabilir, düzenli bir programla elektro gitar çalmak çok kolay hale gelebilmektedir.

elektro-gitar-kursu-izmir-mavişehirElektro gitar derslerine katılım yaşı kaç?
Üst yaş gruplarının katılım göstermesi için herhangi bir sınır belirlenmemiştir. Ancak küçük yaş gruplarının elektro gitar derslerine katılabilmeleri için denemeye gelmeleri daha yararlı olacaktır. Bu sayede başlaması düşünülen çocuğun fiziksel olarak yeterliliği de rahatça görülebilecektir.


Elektro gitar eğitimlerinize katılmak için bir şartınız var mı?

Hayır, elektro gitar eğitimimize katılmak herkes isteyen ön şart beklenmeden kurslarımıza katılım gösterebilmektedir. Eğer ki sizde elektro gitar çalmak istiyorsanız ancak korkularınız varsa mutlaka tanışma derslerimize katılmalısınız!

İzmir elektro gitar kursu fiyatları ne kadar?
Çeşitli dönemler de fiyatlarımız değişiklik gösterebilmektedir. Güncel tutar bilgisi için bizimle iletişime geçip, kesin bilgileri edinebilirsiniz.

Elektro gitar çalmayı kaç ayda öğrenirim?
Elektro gitarda parça çalmaya üç ay ya da daha kısa sürede başlayabilirsiniz. Temel öğrenim sürecimiz tüm enstrümanlarla ilgili olarak üç ay olarak belirlenmiştir. Ama siz yine de pratiklerinizi arttırırsanız bu süreci de kısaltabilirsiniz.
elektro-gitar-kursu

Paylaş