Gitar Kursu İzmir Mavişehir

Gitar Kursu İzmir Mavişehir

Teorik ve Uygulamalı Deluxe Gitar Kursu İzmir

Gitar, her türlü müzikte kullanılabilen, standart olarak altı telli ancak bas gitar için dört veya daha fazla telli, parmakla ya da pena ile çalınan ve çeşitli teknikleri barındıran,yine  çeşitli ağaçlardan istenilen tona ulaşmak için yapılan müzik aletidir, çalması sanıldığı kadar zor değildir, doğru bir eğitmen ve doğru bir gitar kursuyla kısa sürede kolayca gitar çalmayı öğrenebilirsiniz.

Gitar kursları bireysel dersler şeklinde yapılmasının yanı sıra sınıf gitar dersleri olarak da işlenmektedir, çok çeşitli gitar kursu paketimiz bulunmaktadır, siz de size en uygun gitar kursu paketini seçerek satın alabilir ve gitar derslerimize katılabilirsiniz.

gitar-kursu-izmir-mavişehirGitar kursu almak isteyenlerin akıllarını kurcalayan soruları biliyoruz, siz de şu soruları kendinize sormuş olabilirsiniz;

– Gitar çalmayı tam olarak istediğim seviyede ne kadar zamanda öğrenebilirim?
– Gitar kursu almaya başlarken hemen gitar almam gerekiyor mu, gerekiyorsa hangi gitarı almalıyım?
Gitar kursu fiyatları ve bana uygun olacak gitar fiyatları ne kadar?
– Ben de gitar çalmayı başarabilir miyim yoksa boşuna bir çaba mı harcarım?
– Yaşım gitar dersi almak için çok mu geç?

Bu ve daha fazla sorunun yanıtı için bizi arayabilirsiniz, gitar kursumuz İzmir Karşıyaka Mavişehir’de hizmet vermektedir, istediğiniz zaman sorularınızı sormak için kursumuza gelebilirsiniz.

Bireysel gitar kursu, sınıf gitar kursu alabilmenin yanı sıra online gitar dersi almanız da mümkün! O merak edilen tüm soruların cevapları gitar kursu yazımızda, yazıyı okuyup gitar kursu konusunda bir aydınlanma yaşayacağınıza emin olabilirsiniz! 365 Sanat’ın hem teorik hem de pratik “Deluxe Gitar Kursu” ismini verdiği eğitimleri sizi en kısa sürede başarıya götüreceğine emin olabilirsiniz. İzmir’de gitar dersi almak için doğru adreste olduğunuzu bilerek bu yazıyı okumaya devam edebilirsiniz…

365 Sanat, dünya standartlarında bir gitar eğitimi sunmaktadır. Kullandığımız gitar dersi programları, her seviyeden gitar severi en kısa sürede başarıya götürüp, sevdiği şarkıları gitarla en kısa sürede çalabilecekleri teknik ve teorik yeterliliğe ulaştırmak üzere hazırlanmıştır. 365 Sanat, Sadece İzmir Mavişehir’de gitar dersi arayanların değil, çevre bölgelerden de, Sasalı, Atakent, Bostanlı, Ataşehir, Aliağa’da gitar dersi arayanların da yakınlarında kolayca ulaşabilecekleri bir gitar eğitim kurumu.


Ayrıca gitar kursuyla ilgili merak edilen akla takılan tüm soruların cevaplarının yer aldığı, kardeş sanat merkezimiz tarafından hazırlanmış bu yazıyı da kesinlikle okumanızı öneririz;
Kursa başlamadan önce bilinmesi gerekenler


Gitar kurslarımıza katılmadan önce gitar kursu izmir mavişehir olarak hazırladığımız ücretsiz gitar deneme derslerimize katılabilirsiniz. Ücretsiz gitar deneme derslerimizde eğitmenlerimiz seviye tespiti gerçekleştirerek size en uygun gitar kursu programını çıkartmaktadırlar.

İzmir’de gitar kursu fiyatları araştırması yapıyorsanız, fiyatlar kısmından 365 sanat gitar kursu fiyatlarına ulaşabilirsiniz.


Az önce de bahsettiğimiz gibi Gitar Kursu İzmir‘le ilgili akıllara takılan sorular;

+ Ne kadar sürede gitar kursu alarak gitar çalmayı başarabilirim?
+ Gitar kursu almak için uygun şartlar nelerdir, herkes gitar çalabilir mi?
+ Gitar kursu fiyatları ne kadar?
+ İzmir’de nereden gitar alabilirim? Gitar fiyatları ne kadar?

Bu ve daha fazla sorunun cevabını ücretsiz deneme gitar derslerimizde bulabilirsiniz, yazımızı sonuna kadar okuyup, gitar dersiyle ilgili soruların bir çoğunun cevabını bulabileceğiniz gibi, demo derslerimize gelerek daha da detaylı nokta atış cevaplar edinebilirsiniz.


Sanat merkezimizde aşağıdaki alanlarda gitar kursları verilmektedir;

Klasik Gitar Kursu 
Akustik Gitar Kursu
Elektro Gitar Kursu
Bas Gitar Kursu


Klasik, Akustik, Perdesiz, Jazz, Bas, Elektro,Flamenko olmak üzere çeşitleri bulunmaktadır. 20. Yüzyılın en popüler enstrümanlarından biri olan Gitar, kişilerin bireysel gelişimini olumlu yönde etkilemektedir. Biz de 365 Sanat Gitar Kursu ekibi olarak, sizlerin bu enstrümanı daha yakından tanımanıza ve enstrümana olan yeteneğinizi keşfetmeniz, geliştirmeniz ve keyifli müzikler yapmanıza aracı olmaktan son derece mutluluk duyacağız. Gitar kursu İzmir aramalarının İzmir’de en çok tercih edilen sonuçlarından biri olan 365 Sanat sizleri ücretsiz gitar deneme derslerine bekliyor.

365 Sanat Kursu İzmir Karşıyaka‘da elektro gitar kursu, klasik gitar kursu, bas gitar kursu ve akustik gitar kursu verilmektedir.


365 Sanat, İzmir Gitar Dersi Karşıyaka Mavişehir Denilince İlk Akla Gelen Markalardan Biri

Diğer enstrümanlara göre daha sosyal olan gitar, ilgilenen kişilerin de diğer bireylere göre daha sosyal ve dışa dönük olmasına yardımcı olmakta ve kendine güveninin artması konusunda olumlu sonuçlar göstermektedir,çünkü gitar sesi genelde her müzik türünde kullanılan,sosyal ve geniş bir kitleye hitap eden bir sestir.Gitar Kursumuza kayıt olarak 365 Sanat’ın güven ve müzik dolu ortamlarından faydalanabileceğiniz gibi deneyimli eğitmen kadromuzdan da kişisel gelişiminiz konusunda yararlanabilirsiniz.

Gitar Kurslarımızda nota bilgisi ve temel müzik teorisinin yanı sıra uygulamalı eğitim anlayışı hâkimdir.Öğrenciyi sıkmayan egzersizlerle ve popüler kültüre ait olan parçalarla derslerimiz desteklenmektedir. Bu nedenle müziği seven ve hayatının bir parçası haline getirmek isteyen bireyler için doğru adres 365 Sanat. Gelin ve hep birlikte gitarı,müziği hayatınızın bir parçası haline getirelim. Gitarınızla keyifli vakitler geçirmek, müzik bilginizi geliştirmek,duyduğunuz parçaları çıkarmak,arkalarına melodiler yaratarak eşlik etmek ve yeteneklerinizi keşfetmek için bizimle iletişime geçin. Gitarınız olsun ya da olmasın, yaşınız kaç olursa olsun çalın kapımızı. Seviyenize uygun enstrüman seçiminde de sizlere gereken desteği severek sağlayacağız.


Gitar Severler İçin “Gitar Kursu İzmir

Gitar alıp, sonra sıkılıp bir kenarı atan bir çok insan var, farklı sebeplerle gitara küsmüşler, denemiş bırakmışlar, yapamayacaklarına karar vermişler! 365 Sanat’ta böyle bir şey yok, gitar ömür boyu arkadaşınız olacak, çünkü size gitarı sevdirerek öğretecek gitar öğretmenlerimiz var, sizin ne istediğinizi iyice dinleyen ve sizi zorlamadan, size en uygun şekilde gitar çalmayı öğretecek ders programları…

Ben yapamam deme, yapabilir miyim diye merak etme, biz yapabileceğinin garantisini veriyor ve yapman için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz! Bugün ilk adımı at ve gitar dersi almak için bize ulaş!

Gitar eğitimi ne kadar sürer?
Gitar eğitiminin süresi öğrenciden öğrenciye değişmektedir ancak ortalama olarak en az 6 ay kurslara devam etmeniz uygun görülmektedir ki bu süreç temel tekniklerini öğrenmek,el koordinasyonlarını ayarlamak için başlangıç için idealdir. Gitar kursları seviye seviye olarak ilerlemektedir, 5 ay gitar kursuna gelip kendine yeterli bulanlar olduğu gibi, gitar eğitimine 3 yıldır devam eden gitar öğrencileri de bulunmaktadır. Önemli olan şey gelmek istediğiniz seviyeyin ne olduğudur. Siz gitarda gelmek istediğiniz seviyeyi söyleyin ve kendinizi gitar kursumuza bırakın, sizi en kısa sürede iyi bir gitarist yapmak için çalışmalara hemen başlıyoruz!


Hangi gitar eğitimlerini veriyorsunuz?
Gitar kursumuzda, klasik gitar dersi, elektro gitar dersi, akustik gitar dersi,flamenko gitar dersi,jazz gitar dersi ve bas gitar dersi verilmektedir.Tüm gitar çeşitlerinin müfredatı farklıdır ve tüm gitar-kursugitar çeşitlerinin de kendi içlerinde farklı tarzları mevcuttur. Rock, pop, klasik, jazz, blues gibi farklı dallarda gitar dersi almanız mümkündür.Temel teknikler öğrenildikten sonra kişinin isteği doğrultusunda yine istediği tarz üzerinde çalışmalar yapılmakta,parçalar ve etütlerle desteklenmektedir.


Gitar çalmak için ön koşul bulunuyor mu?
Gitar çalabilmeniz için tek ön koşul istekli olmaktır.Planlı,disiplinli bir çalışma ve doğru bir gitar eğitimiyle gitar çalmayı sıkılmadan,hızlıca öğrenebilir,istediğiniz seviyeye gelebilirsiniz. Gitar çalmayı öğrenmek için yetişkinlerde bir yaş sınırı bulunmaz fakat çocuklarda, çocuğun gitar çalmayı öğrenme konusunda istekli olması çok önemlidir, gitar dersilerinde ilerlemenin,istenilen seviyeye gelmenin altın anahtarı budur.


Gitar dersinin fiyatları ne kadar?

Gitar derslerimizin fiyatlarını öğrenmek için bize telefon yoluyla ulaşabilirsiniz ya da sitemizdeki gitar kursu fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Gitar derslerimizin ödemeleri kurs kaydı sırasında gerçekleştirilir ve devamında aylık periyotlar olarak devam eder. Her dönem gitar kurslarımızda fiyatlar farklılık göstermektedir, bazı dönemler gerçekleşen gitar kursu fiyatlarındaki kampanyalardan da yararlabilirsiniz, gitar dersi kampanyalarını öğrenmek için bizi arayıp konuyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.


Gitarı, kursunuzdan satın almam mümkün mü?
Evet, kursumuzdan gitar satın alabilirsiniz, müzik aleti satın alma konusunda destek vermekteyiz, müzik aleti satın alma konusunda öncelikle olarak kendinizce bir bütçe belirlemenizi öneriyor ve bütçenize uygun gitar seçeneklerini size gösteriyor ve  en uygun fiyatla ve 365 sanat garantisiyle size temin ediyoruz.


Gitar kursunun günleri ve saatleri nasıl ayarlanıyor?
Gitar kursumuz, sanat merkezimizin adı gibi yılın 365 günü açık, sizin ve gitar kursumuzun boş gün ve saatlerine göre gitar derslerimiz ortak olarak ayarlanmaktadır.


Gitar dersleri özel mi oluyor, sınıf dersi mi oluyor?
Gitar dersleri hem birebir özel tek kişilik hem de sınıf dersi şeklinde yapılmaktadır. Sınıf gitar dersleri en fazla 3 kişilik sınıflarda gerçekleşmekte ve katılım için ön kayıt yaptırmanız gerektirmektedir.İsterseniz arkadaşlarınız ile grup derslerinize başvurabilir,isterseniz de sizin uygun gün ve saatlerinizle kesişen diğer öğrencilerle derslere katılımı sağlayabilirsiniz.


İzmir gitar kursu fiyatları, klasik gitar kursu fiyatları konusunda araştırma yaparken sitemize ulaştıysanız, fiyatlar sekmesinden detaylı bilgi edinebilirsiniz. İzmir Karşıyaka’da ücretsiz gitar kursu arıyorsanız ücretsiz deneme derslerimize gelebilirsiniz. Gitar kursu İzmir Karşıyaka şeklinde bir aramayla sitemize geldiyseniz en sağlıklı sonucu almanız mümkündür fakat Bornova, Buca, Konak gibi yerlerden de kolayca gitar kursumuza ulaşabilirsiniz.


Gitar dersiyle ilgili çok merak edilen konuların cevaplandığı, gitarla ilgili şeylere özenle cevap verildiği videoları izlemek isterseniz, kardeş sanat merkezimiz olan ESM’nin videolarını aşağıdaki adresten izleyebilirsiniz. 

Gitar Kursu İzmir

Paylaş

365 Sanat | Yorumlar