Bateri Kursu İzmir Mavişehir

Bateri Kursu İzmir Mavişehir

Teorik ve Uygulamalı Deluxe Bateri Kursu İzmir

Bateri/ Davul, ritim tutmaya yarayan ve vurmalı çalgılar takımına denen, Fransızca’dan gelen bir kelimedir. Özellikle hareketli bir hobi arayanların en büyük tercihi bateri kursu İzmir‘dir. Hem müzik yapıp hem de bol bol hareket etmek isteyenler için çok keyifli bir seçenektir.


+ Bateri çalmak zor mudur?
+ Herkes bateri çalabilir mi? Bateri çalmak için uygun muyum?
+ Evimde bateri olmadan da bateri çalmayı öğrenebilir miyim?
+ Bateri çalmayı bateri kursuna başladıktan sonra ne kadar zamanda öğrenebilirim?
+ Bateri çalmaya başlamak için bir yaş sınırlaması var mı?
+ Bateri kursu fiyatları ne kadar?
+ Bateri satın almak istersem, bateri fiyatları ne kadar?

Bateri kursu izmir bu soruları sizin için cevaplıyor. Tüm soruların cevapları için ücretsiz deneme dersimize gelebilirsiniz, ücretsiz deneme dersi için de tek yapmanız gereken bizi arayıp randevu almanız!


Kardeş sanat merkezimizin hazırlamış olduğu aşağıdaki çok faydalı yazıyı da kesinlikle okumalısınız;
Kurs almaya başlamadan önce bilmeniz gereken her şey!


Bateri kursuna yazılmak için evinizde bateri de olmasına gerek yoktur, bateri kursumuzdaki baterileri kullanarak istediğiniz kadar pratik yapabilirsiniz. Ayrıca ben becerebilir miyim, bateri çalmak bana uygun mu gibi şeyler düşünüyorsanız öncelikle ücretsiz bateri deneme derslerimize gelebilir ve bateri hakkında detaylı bilgi alabilir baterinin başına oturup öğretmenimizin yönlendirmesiyle bateri çalabilir ve keyifli yolculuğa bateri kursu İzmir‘le ilk adımı atabilirsiniz.


Çalınan müzik türüne göre müzik tarzı da değişmektedir. Bateri genelde 5 parçadan oluşur ama istenirse bu parçalar arttırılabilir ya da azaltılabilir.Vücudun tüm uzuvlarının koordineli bir şekilde kullanılmasını gerektiren bir enstrümandır. Orkestranın olmazsa olmaz bir parçası olan bateri, baget denilen çubuklar kullanılarak çalınır. Bateri öğrenmesi zor olmayan ve üst yaş sınırı olmayan enstrümanlardandır. Araştırmalara göre bateri çocuklarda beyin gelişimine katkı sağlar ve yine araştırmalar ortaya koymuştur ki bateri çalanların sol ve sağ lobunun arasındaki bağlantı daha büyüktür. Bateri çok sesli bir alet olmasına rağmen günümüzde elektronik olarak geliştirilmiş uygun kulaklıklar sayesinde apartmanda oturuyor bile olsanız komşuları rahatsız etmeden çalabilme ve dinleyebilme özgürlüğüne sahipsiniz. Bateriye başladığınızda bırakamazsınız. 365 Sanat Bateri Kurslarımız, size kaliteli hizmet sunmaya hazırdır.

Bateri Kursu İzmir Karşıyaka, davul dersi alanında profesyonel hizmet sunarak, kısa sürede eğlenerek bateri çalmayı öğretmeyi amaçlamaktadır. Bateri kursu fiyatlarımız için telefonla da bilgi almanız mümkündür.

bateri-kursu-izmir-mavişehirBateri Kursumuz 3 ay gibi kısa bir sürede sizi bateri çalabilecek yetkinliğe getirecektir ancak gelinmek istenen seviyeye bağlı olarak kurslarımıza devam etmeniz ve eğitmenlerimiz tarafından izlenilerek hatalarınızın ortadan kaldırılması ve doğru teknikleri öğrenmeniz,365 sanat olarak ilk önceliğimizdir.Bateri öğrenmek isteyenler öncelikle 365 Sanat Bateri Kursumu’zagelerek oturuş ve baget tekniklerini ve daha sonrasında bagetlerle pedler üzerinde çalışma yaptıktan sonra, ellerin bacakların kullanımını ve kontrolünü sağlarken parçanın ritmini bozmamayı da öğrenirler.


Hayatına Ritmle Beraber Renk Katmak İsteyenler İçin; Bateri Kursu İzmir Karşıyaka Mavişehir

Bateri Kursumuz kursiyerlerimizi hem görsel hem de işitsel anlamda eğitir. Bateri Kursumu’zda verdiğimiz eğitimlerin kalitesi ve eğitimin sürekliliği sayesinde motivasyonunuz artacak; uzman kadromuz ve eğitim kalitemiz ile severek ve zevk alarak bateri öğrenecek ve hayatınıza renk katacak, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizin takdirini kazanacaksınız.


Bateri çalmak zor mu?
Bateri çalarken bir çok kombinasyonu kullansanız da gerekli pratikleri doğru şekilde gerçekleştirdikten sonra bateri çalmak oldukça kolaylaşmaktadır. Ayrıca bateri çalmanın çok motive edici bir etkinlik olduğunu da belirtelim.


Bateri dersi İzmir’e katılmak için belli bir yaş sınırı var mı?
Fiziksel yeterliliği sağlayan herkes bateri kurslarına katılım gösterebilir. Bu eğitim için belli bir yaş aralığı yoktur. Eğer ki sizde çocuğunuzun bateri kursuna katılım gösterip, gösteremeyeceğini merak ediyorsanız ücretsiz tanışma derslerimize katılabilirsiniz.


Bateri satın almak istiyorum, bateri fiyatları çok pahalı mı?
Pratiklerinizi gerçekleştirmek için bir bateri edinmeniz çok faydalı olacaktır. Eğer ki hesaplı bir bateri almak istiyorsanız 2. El seçenekleri ve elektronik davulları incelemeniz daha faydalı olacaktır. Bu seçenekleri incelediğinizde bateri fiyatlarının çokta pahalı olmadığını göreceksiniz.


Davul dersi İzmir’de nasıl bir program işleniyor?
Bateri eğitimlerimizde sabit bir öğrenme programı bulunmamaktadır. Gidişat tamamen kurslara katılım gösteren öğrencilerimizin algısına göre belirlenmekte ve bu doğrultuda ilerleyiş sağlanmaktadır. Sizde size özel programınızı oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Bateri Kursu İzmir Karşıyaka’ya ulaşım nasıl?
Sanat merkezimiz herkesin ulaşabileceği merkezi bir lokasyonda yer almaktadır. Özellikle Bostanlıi Ataken ve Mavişehir mevkilerinden çok kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Vapur, dolmuş, metro, otobüs gibi araçlarla rahatlıkla Erturgut Sanat Merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.


Bateri meraklıları için “Bateri Kursu İzmir

Bateri çalmayı ne kadar zamanda öğrenebilirim?
Cevaplanması gereken ilk soru bateriyi tam olarak çalmaktan kastettiğiniz seviye nedir ? Bateri çalma sürecinizin takip edilmeden  ve bunu öğrencinin yeterliliğini görmeden söylemek mümkün değildir fakat 3 ay gibi bir sürede kesinlikle bateriyle şarkı çalışmalarına başlayabilirsin,kazandığınız teknikler ve gelişen ritm duygunuzla dinlediğiniz parçaların arkalarına eşlik edebilirsiniz.


Evimde bateri yok ne yapabilirim?
Evinizde bateri yoksa bateri satın alana kadar bateri kursumuzun baterilerinden yararlanabilirsiniz.Zaten başlarda evde bateri çalışma pedinde egzersizler yapmanız gerekmektedir, bu süreç boyunca bateri çalışma pedi satın alıp çalışmalarınızı sürdürebilir ve istediğiniz zaman da bateri kursumuzdaki baterileri kullanabilirsiniz fakat evde çalışmak için de bir bateri almanız iyi olacaktır. Evde ses sorunu yaşıyorsanız sesi ayarlanabilir ve gerçek bateri sesine sahip bir dijital davul / elektronik bateri satın alabilirsiniz.


Bateri kurslarının fiyatları ne kadardır?
Bateri kursumuza kayıt olmak için ve bateri kursu fiyat bilgilerini öğrenmek için sanat merkezimizi arayabilir ve bateri ders bateri-kursufiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.


Bateri kursları ne zaman başlıyor?
Bateri derslerimiz sürekli olarak devam ediyor, istediğiniz zaman kayıt yaptırabilirsiniz ve bateri derslerine başlayabilirsiniz, yaz döneminde de, kış döneminde de ve tatillerde de bateri derslerine kayıtlarımız devam etmektedir.Derslerimiz birebir özel olarak gerçekleşiyor,sizlerin ve 365 Sanat’ın uygun ortak gün ve saatlerine göre günlerini belirliyoruz.


Bateri çalmak isteyenlerde aranan şartlar nelerdir?
Bateri çalmak isteyenlerde aranan ekstra bir şart bulunmamaktadır, 4 yaşından büyük olmak ve fiziksel olarak bir engel yaşıyor olmamak bateri kurslarına kayıt olmanız için yeterlidir. Bateri en çok stres attıran ve en hareketli müzik aletidir.

Bateri kurs fiyatlarını merak ediyorsunuz, belki de sadece bateri kursu değil, perküsyon kursu da almak istiyorsunuz, Hatay’da, Balçova’da, Bornova ya da Buca’da oturuyorsunuz ve kursa gelmek istiyorsunuz, mesafeler hiç dert değil, ücretsiz bateri deneme dersimize gelin ve farkı gözlerinizle görün!

Paylaş

365 Sanat | Yorumlar