Evde Bateri Nasıl Çalışılır

Evde Bateri Nasıl Çalışılır

Bateri çalmaya başladınız, bateri çalmak çok eğlenceli fakat evde egzersiz yapamıyorsunuz, nasıl yapacaksınız bateri yok ki!? Evde bateri olmadan nasıl bateri çalışması yapılabilir?

Eğer bateri kursuna başladıysanız, öğretmeniniz, verdiği egzersizleri evde tekrarlamanızı isteyecektir ama siz henüz bir bateri almadınız, bateri alana kadar bir süre idare etmek için ne yapmamız gerekiyor?

Evde bateri yoksa ve çalışmalar konusunda geri kalmak istemiyorsanız öncelikle bir bateri çalışmad pad’i almanız gerekiyor. Baget kontrol egzersizlerinizi yapmak için bir çalışma pad’i yeterli oluyor, fiyatları da öyle çok pahalı değil, ayrıca ses de çıkartmıyor böylelikle kimseyi de rahatsız etmiyorsunuz.

Evet belki biraz sıkıcı olabiliyor evde bateri yerine sadece sessiz bir padle çalışmak, o kadar hareketli bir müzik aletini o kadar hareketsiz bir şekilde pratik yapmak… Fakat ilerlemek istiyorsanız kesinlikle bu çalışmaları yapmalısınız.

Eğer evinizde ses sorunu varsa ilerleyen zamanlarda bir akustik bateri satın almak yerine dijital bateri satın alarak ses kontrollü şekilde isterseniz de kulaklık takarak bateri çalışabilirsiniz.

365 Sanat evde baterisiz bateri çalışmaktan sıkılanlara çalışma imkanı sunuyor, bateri çalışmak isteyenler istediği zaman gelip 365 Sanat’ın baterilerinden yararlanabiliyor.

happy wheels
Paylaş

365 Sanat | Yorumlar