Yaratıcı Drama Kursu İzmir Mavişehir

Yaratıcı Drama Kursu İzmir Mavişehir

Uygulamalı ve Teorik Deluxe Yaratıcı Drama Kursu İzmir

Her çocuk özeldir. Kendi çocuğunuz hepsinden daha özeldir. Bu özel ve en kıymetli varlığınızın kendini tanımasını, çevresini tanımasını, kendini geliştirmesini ister miydiniz? Çocuğunuzun boş zamanlarında kendini çok büyük oranda geliştirecek bir aktivitede bulunmasını ister miydiniz? Üstelik minik yavrunuzun bir eğitimde değiş de bir oyun evindeymiş gibi hissetmesini ister miydiniz? Tabi ki istersiniz.  Öyleyse sizleri 365sanat içerisinde yer alan yaratıcı drama kursuna bekliyoruz.


İzmir Tiyatro Dersi Karşıyaka Mavişehir

tiyatro-kursu-izmir-mavişehirPeki, nedir yaratıcı drama kursu? Yaratıcı drama kursu, çocuklarınızı, günümüz teknolojisi ve iletişim araçlarının olumsuz etkilerinden sıyırıp, kendini tanıması ve sosyalleşebilmesi için çeşitli oyunlar eşliğinde eğiten bir kurstur. Yaratıcı drama kursunda çocuğunuz, kendisini ve çevresini tanır,  kendini ifade edebilme özellikleri gelişir, sosyal ortamlara girebilmeyi öğrenir, bir birey olduğunun farkına varır, konsantrasyonunu önemli ölçüde geliştirir, gözlem yapma ve empati kurma gibi beceriler kazanır, hayal-gücünü geliştirir, sorun çözme becerisi kazanır ve ileriki hayatında karşılaştığı güçlükleri nasıl çözebileceği konusunda bazı kazanımlar elde eder. Üstelik yaratıcı drama kursunda bunları yaparken de bir derste veya bir kursta olduğunun farkında bile olmaz, kendisini bir oyunun içinde görür.


Yaratıcı drama kursunda eğitim çağına gelmiş her çocuk faydalanabilir. Derslerin adeta bir oyun havasında geçmesi, tiyatro-kursuçocuğunuzun okul saatlerinde yaşadığı sıkıcı ve yorucu saatlerden uzaklaştırır, oyun oynayarak öğrenebilmesini sağlar. Siz de çocuğunuzun hem eğlenmesini hem de öğrenmesini istiyorsanız 365sanat bünyesinde bulunan yaratıcı drama kursunu tercih edebilirsiniz.

Yaratıcı drama kursu fiyatlarını öğrenmek istiyor, karşıyaka’da yaratıcı drama kursu arıyorsanız biz bir telefon uzağınızdayız!

Paylaş

365 Sanat | Yorumlar