Resim Kursu İzmir Mavişehir

Resim Kursu İzmir Mavişehir

Resim, herhangi bir yüzey üzerine çizgi ve renklerle yapılan, günümüzde kavramsal bir boyutta ele alınması açısından hemen her tür malzemenin kullanılabildiği bir anlatım tekniğidir, bir yüzey üzerine çeşitli boyalarla yapılan iki boyutlu sanat çalışmasıdır. Resim yapma sanatıyla meşgül kişiler, ressam olarak adlandırılırlar,. Yedi sanat içinde birinci sırada kabul gören sanat dalıdır. Görsel Sanatlar içinde yer alan Resim Sanatı, dış dünyayla hayal gücümüzün bağlantısıdır bir noktada. Siz de hayal gücünüzü resim aracılığıyla dışa vurmak istiyorsanız ve bunun için profesyonel desteğe ihtiyaç duyuyorsanız biz 365 Sanat Resim Kursu bünyesindeki eğitmenlerimizle size gereken desteği sağlamaya hazırız.


+ Resim kursu alarak ne kadar zamanda güzel resim çizmeyi öğrenebilirim?
+ Resim dersine katılmak için ne gibi şartlar gerekiyor, herkes resim dersi alabilir mi?
+ Resim kurslarının aylık ücreti ne kadar?
+ Resim çizmek zor mudur, resim dersi alan herkes resim çizebilir mi?

Resim kursu İzmir tüm bu soruları sizin için ücretsiz deneme derslerinde yanıtlıyor!


Ayrıca resim kursuna başlamadan önce kardeş sanat merkezimizin hazırladığı içeriği de okumalısınız;
Kursa başlamadan önce bilmeniz gereken her şey!


Resim Kursu İzmir Karşıyaka olarak profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Resim kursu ücretlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi için bize telefonla da ulaşabilirsiniz.


İzmir Resim Dersi Karşıyaka Mavişehir

resim-kursu-izmir-mavişehirHobi amaçlı bizimle iletişime geçebileceğiniz gibi özel yetenek sınavları ile öğrenci alan kurumlara hazırlık için de bizlerle çalışabilirsiniz. Her yaş ve meslek grubundan kişilere açık olan Resim Kursumuzu deneyimlemek için bir an önce sizleri 365 Sanat yuvamıza bekliyoruz. Güven ve sanat dolu bu ortamda kendinizi iyi hissedebilir ve yaratıcı yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Düz çizgi çizemem,çöp adamam çizemem sözleri tamamen yanlış yaklaşımlardır.Resim çizmek,yetenekten çok disiplin ve sabır gerektiren bir iştir.365 Resim Kurs’umuzda istediğiniz teknikle resim yapmayı keyifli bir şekilde öğrenebilir ve kendinizi bu doğrultuda yeterli konuma getirebilirsiniz. Özellikle çocuk yaşlarda resim yapmaya başlayan bireylerin diğer bireylere oranla daha yaratıcı, zeki, tasarımlama gücü ve algılama yeteneği yüksek olduğu bilimsel verilerle kanıtlanmıştır. Çocuklar hayal gücünü olgun bireylere zıt bir şekilde somutlaştırmaya, realize etmeye çalışmazlar. Ünlü ressam Picasso’nun konuyla ilgili sözünü iletmek şu noktada yerinde olacaktır; ‘’Rafael gibi resim yapmak dört yılımı aldı, bir çocuk gibi resim yapmaksa ömrümü.’’ Çalın Resim Kursumuzun kapılarını, çocuklarınızla beraber, birlikte hayal edelim.


Aklınızdakini Kağıda Dökmek İçin “Resim Kursu İzmir

Resim çizmeyi ne kadar sürede öğrenebilirim?
Resim eğitimlerimiz aşama aşama ilerlemektedir, önce temel çizim eğitimi gerçekleşir daha sonra ise sizin öğrenmek istediğiniz tarza yönelik bir eğitimle devam eder, bu süre öğrencinin isteğine ilgi ve alakasına göre değişiklik gösterir.


Resim çizmeye yeteneği olmayan resim çizebilir mi resim derslerine katılabilir mi?resim-kursu
Resim çizmek, güzel resim çizmek, doğru şekilde gördüklerini kağıda aktarmak zamanla pratik yaparak gelişen bir şeydir, bu sebeple yeteneğiniz olmasa bile, ben çöp adam bile çizemem diyorsanız dahi siz de resim derslerine katılıp resim çizme tekniklerini öğrenebilirsiniz.


Resim dersleri nasıl işleniyor?
Resim derslerinde 2 seçenek mevcut birinde bireysel resim dersleri diğerinde sınıf resim dersleri, isterseniz birebir resim dersleri alıp kısa zamanda hızlıca resim çizmeyi öğrenebilirsiniz isterseniz de sınıf resim derslerine katılıp grup halinde resim eğitimi alabilirsiniz.


Resim kursuna ne zaman kayıt olabilirim?
Resim kurslarına bireysel derslere kayıtlar sürekli olarak devam ediyor, sınıf resim dersine kayıtlar ise belli dönemlerde gerçekleşiyor.


Resim kursu ücreti ne kadar?
Resim kurslarının aylık ücretleri bireysel resim derslerinde ve sınıf resim derslerinde farklıdır, resim dersi ücretini öğrenmek için arayınız.

Güzel sanatlara hazırlık kursları ya da hobi resim kursu düşünüyorsanız, 365 Sanat resim kursu tam size göre.

Paylaş

365 Sanat | Yorumlar

Open