Dramatik Yazarlık Kursu İzmir Mavişehir

Dramatik Yazarlık Kursu İzmir Mavişehir

Uygulamalı ve Teorik Deluxe Yazarlık Kursu İzmir

Yazarak kendimi çok daha güzel ifade edebiliyorum, yazmak benim hayatımın olmazsa olmazlarından, hayallerimi Dramatik Yazarlık ve Tiyatro Tarihi bölümünü kazanmak süslüyor diyorsanız tam yerine geldiniz. İster güzel sanatlar yetenek sınavına hazırlanmak için isterseniz de hobi olarak yazmaya başlamak için doğru yerdesiniz.

+ Yazarlık kursu aldıktan ne kadar süre sonra iyi bir yazar olabilirim?
+ Yazarlık kursuna katılabilmek için ne gibi şartlara sahip olmam gerekiyor?
+ Herkes yazar olabilir mi?
+ Yazarlık dersi içeriği nedir?

Yazarlık kursu İzmir bu soruları sizin için ücretsiz yazarlık deneme dersinde cevaplıyor!


Ayrıca aşağıdaki yazıyı da kursa başlamadan önce okumanızı öneririz;
Kursa başlamadan önce bilinmesi gereken önemli noktalar


İzmir Yazarlık Dersi Karşıyaka Mavişehir

Yazı, yazarın duygularına ve hayal dünyasına yaptığı bir yolculuktur. Kimseden izin almadan yazabilirsiniz ama bu yolculukta size kılavuzluk edebilecek bir eğitime ihtiyaç duyarsanız, bütçenize uygun ödeme koşullarıyla, güvenilir ve kaliteli bir hizmet almak için sizi yazı atölyemize davet ediyoruz.


 Yazarlık kursuna katılmalı mıyım?

yazarlık-kursu-izmir-mavişehirGünümüzde yazarlık çok revaçta bir meslek dalı oldu ve her gün kitap listelerinin en üstünde farklı yazarların kitaplarını görüyoruz. Bu rekabetin içinden sıyrılıp, farklı bir yazar olarak beğenilmek, okunmak, adınızdan övgüyle söz ettirebilmek ve büyük kitlelere ulaşabilmek için 365 Sanat Dramatik Yazarlık Kursu’muza bekliyoruz.


365 Sanat Dramatik Yazarlık Kursumuzda alacağınız eğitimle çok iyi bir beyin egzersizi yaparak beyninizi geliştirebilmenizi, hayal dünyanızı zenginleştirebilmenizi, kurgulama yeteneğinizi arttırabilmenizi sağlayacak ve teknik bilginizin gelişmesini sağlayabilmek için size kılavuzluk edecektir. Üniversitelerin ilgili bölümlerini kazanıp, kariyer yapma hayaliniz varsa titizlik ve hassasiyetle hazırlanmış eğitim programımıza katılabilir ve bu sayede hedefinize ulaşabilirsiniz. Başarılı olup hayalinize kavuşmak için 365 Sanat Dramatik Yazarlık Kursu’muzda haftalık 3 saat olmak üzere 12 saatlik temel eğitimimize katılabilirsiniz.


Yazmak İsteyenlere “Yazarlık Kursu İzmir


Yazarlık kursları nasıl gerçekleşiyor?yazarlık-kursu

Yazarlık kurslarımız bireysel yazarlık dersi ve sınıf yazarlık dersi olmak üzere iki farklı şekilde gerçekleşiyor, istediğiniz tarihte size uyan yazarlık kursuna kayıt yaptırabilirsiniz.


Yazarlık kursu fiyatları ne kadar?
Yazarlık kurslarımızda reklam metni yazarlığı, dramatik yazarlık gibi çeşitli dallara ayrılmaktadır, fiyatlarımızla ilgili telefonla ulaşabilirsiniz.

Yaratıcı yazarlık kursu fiyatını öğrenmek istiyor, dramatik yazarlık kursu, senaryo yazarlığı kursu veya edebiyat atölyesi arıyorsanız, online yazarlık kursu olur mu diye soruyorsanız ücretsiz yazarlık deneme dersimize davetlisiniz!

Paylaş